Žaluzie - Rolety - Sítě proti hmyzu / Montáž a servis žaluzií / Servis oken

PROVOZNÍ ÚDRŽBA OKEN
ŽALUZIE VYSOČINA 1997 - 2020 / OPRAVY ŽALUZIÍ VYSOČINA / MONTÁŽ ŽALUZIÍ VYSOČINA / SERVIS OKEN JIHLAVA / ROLETY JIHLAVA / OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA / STÍNÍCÍ TECHNIKA JIHLAVA / Tel: +420 777 831 343 / Objednávky přijímám: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod./ ŽALUZIE JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA - ROLETY JIHLAVA - DEN A NOC JIHLAVA - POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA - OKENNÍ TĚSNĚNÍ, DVEŘNÍ TĚSNĚNÍ,

PROVOZNÍ ÚDRŽBA OKEN A DVEŘÍ JIHLAVA A OKOLÍ

Výrobci okenního kování doporučují provést servis oken minimálně 1x ročně. Údržba spočívá v kontrole funkčnosti a promazání všech pohyblivých dílů a závěrových bodů kování. Pravidelným servisem oken zachováte dlouholetou funkčnost vašich oken a předejdete do budoucna nákladným opravám.

NEPODCEŇUJTE PROVOZNÍ SERVIS A KONTROLU PLASTOVÝCH OKEN

V mnoha případech se stalo, že došlo díky korozi k totální deformaci celoobvodového kování a okno vypadlo z rámu a způsobilo obyvatelům zranění i škodu na majetku v obytné místnosti...Servis oken by měl včetně údržby probíhat min. 1x ročně!!!

MONTÁŽ DODATEČNÉHO BEZPEČNOSTNÍHO ZABEZPEČENÍ OKEN - UZAMYKATELNÉ PROVEDENÍ OKEN

Plastová okna jsou v současné době nejběžnější na stavbách a rekonstrukcích rodinných a bytových domů, a to včetně panelových. Většinou je jejich funkce spolehlivá, po čase se ale i u těch nejkvalitnějších oken mohou objevit známky opotřebení.

Okenní těsnění může trpět neopatrnou manipulací, mechanicky ho ničí prach a svoji pružnost samozřejmě ztrácí i přirozeně s věkem. Při mytí oken tak především zbavujeme prostor funkční spáry nečistot a okenní těsnění utíráme vlhkým hadříkem, použít můžeme také specializované přípravky, které životnost těsnění dále prodlouží.

Zamezit se snažíme kondenzaci vody v okenní spáře v zimních měsících, protože pokud těsnění přimrzne a vy okno otevřete, může se z rámu prostě vytrhnout.

Rizikem pro jeho životnost je také špatně seřízené okno, které těsnění nerovnoměrně deformuje, například když není správně nastavený přítlak, nebo nešetrná instalace okenních sítí.

Okenní technik Vojťas / 1997-2020 /
Provozní údržba oken - Stínící technika montáž a servis
Renovace povrchů dřevěných oken a eurooken - těsnění do oken a dveří
Tel: +420 777 831 343 / EMAIL: oknoservis@centrum.cz

Orientační ceník prací

Práce servisního okenního technika - první prohlídka oken a dveří + zjištění závad u zákazníka a potřeba obj. náhradních dílů na kontrolovanou zakázku 500 Kč/Hod.(účtuje se každá započatá půlhodina)
Doprava k zákazníkovi v místě 350 Kč / mimo město 10 Kč/km
 

Provozní servis oken:

Kompletní servis obsahuje nastavení, promazání kování, kontrola těsnosti

250 Kč/za jeden ks okenního křídla (do počtu 5-ti křídel)

220 Kč/ za jeden ks okenního křídla (od 5-ti do 10-ti křídel)

200 Kč/ za jeden ks okenního křídla ( od 10-ti do 30-ti křídel)

Servis balkónových dveří: Kompletní servis obsahuje nastavení, promazání kování, kontrola těsnosti

400 Kč/ za jeden ks dveřního křídla

350 Kč/ks více než 3 křídla

Servis vchodových dveří: Kompletní servis obsahuje nastavení, promazání kování, kontrola těsnosti 750 Kč/za jeden ks dveřního křídla
Servis posuvných dveří (PSK, HST) Kompletní servis obsahuje nastavení, promazání kování, kontrola těsnosti 900 Kč/ za jeden ks posuvných dveří
Výměna náhradního dílu na okně a dveřích (kování, těsnění)

450 Kč jednoduchá výměna do 30 min. + cena náhradního dílu + cestovné

300 Kč složitá výměna za každých 30 min. + cena náhradního dílu + cestovné

Cena za materiál je vždy kalkulována a následně účtována až po zjištění cen u dodavatele a odsouhlasení zákazníkem

Minimální cena jedné zakázky 600 Kč bez cestovného

Dopravné

Doprava pro zakázky ve městě: 350 Kč jednorázová částka
Doprava pro zakázky mimo město: 10,- Kč/km

Pracovní doba servisního technika:

Po – Pá - 8:00 - 18:00 hod.
Po – Pá - po 18:00 hod. příplatek 50%
So – Ne - příplatek 100%

TOPlist
ŽALUZIE VYSOČINA, ROLETY VYSOČINA, SERVIS OKEN VYSOČINA, ŽALUZIE JIHLAVA, SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA, ŽALUZIE BATELOV, ŽALUZIE POLNÁ, ŽALUZIE BRTNICE, ŽALUZIE KOSTELEC U JIHLAVY, SÍTĚ PROTI HMYZU BATELOV, ŽALUZIE TŘEŠŤ, ŽALUZIE TELČ, ŽALUZIE LUKA NAD JIHLAVOU, ŽALUZI VELKÝ BERANOV, ŽALUZIE VĚTRNÝ JENÍKOV, ŽALUZIE DOLNÍ CEREKEV - SERVIS OKEN JIHLAVA - ÚDRŽBA OKEN JIHLAVA/ IČ 86877992 - Objednávky, zakázky - majitel Z. Maurerová/